Pranešk
Rezultatų nerasta
Informacija apie iniciatyvą

Įsitrauk

Plėsdami gamtos mylėtojų bendruomenės ratą, kviečiame burtis visus tausotojus. Tuos, kurie rūpinasi pasauliu ir aplinka neraginami, tuos, kurie atranda save būdami gamtoje ir tuos, kuriems gamtos saugojimas - gyvenimo būdo dalis.

Jei jau dabar manai, kad nori tapti gamtoje.org nariu, parašyk žinutę į esu@gamtoje.org!


Jau įsitraukė:

 Logo 2011HNITbaltic 

 

Jų dėka veikia  „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“ ir „Maršrutai keliaujantiems lėtai“. Hnit-Baltic“ sukūrė šias iniciatyvas palaikančias sistemas, įdiegė reikiamą programinę įrangą, nuolat prisideda prie jų tobulinimo. 

 

 

Jūsų parama šį mėnesį 5,00 EUR  

Nurodykite aukojamą sumą

EUR

Informacija apie paramą

Kažkas yra pasakęs – „Idėjos yra nieko vertos!”. Iš tiesų, kol jos neįgyvendintos - tai tėra mintys mūsų galvose. Įgyvendinant idėjas, jas plėtojant susiduriama su situacija, kai tinkamam idėjų įprasminimui reikalinga kitų parama - palaikymas savomis idėjomis, siūlymais, pastabomis, energija, iniciatyva. To labai laukiame. Taip pat laukiame ir finansinės paramos. Gamtoje.org iniciatyva išsilaiko tik visuomenės ir socialiai atsakingo verslo paramos dėka. Todėl kekvienas paaukotas litas yra ne tik labai svarbus šio judėjimo palaikymui, bet tai taip pat yra ženklas, įrodantis mūsų iniciatyvos reikalingumą visuomenei. Mes gyvuosime tol, kol turėsime idėjų ir paramos jų įgyvendinimui.

Jeigu manote, jog mūsų idėja gera – perveskite į gamtoje.org sąskaitą litą. Tiek, kiek galite ar manote, jog idėja yra verta. Kekvienas litas yra svarbus ir bus prasmingai panaudotas gamtos ir visuomenės labui.

Čia Jūs galite pranešti apie:

  • Teršiamas upes ar ežerus;
  • Kanalizacijų sistemų teršalus išleidžiamus į aplinką;
  • Šiukšlynus miškuose;
  • Deginamas atliekas;
  • Neleistinai kertamus medžius ir želdinius
  • Niokojamą gamtą - gyvūnus ir augalus
  • Ir kt.

Valstybinės institucijos turi teisę anoniminių užklausų neanalizuoti, todėl registruojant problemą, prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis. Įvertindami šį faktą asmens duomenų galite ir nenurodyti. Jūsų pateikti asmens duomenys būtų naudojami tik susisiekti su Jumis iškilus reikalui patikslinti Jūsų nurodytą informaciją.

Jūsų pateiktus asmens duomenis valdo Maps.lt savininkė UAB „Hnit-Baltic“ (S. Konarskio 28A LT-03127 Vilnius, į. k. 110584280), kuri yra Asmens duomenų valdytojas, registruotas asmens duomenų valdytojų valstybės registre. Identifikavimo kodas P4127.

Visi Jūsų pateikti duomenys perduodami VšĮ „Baltijos aplinkos forumas“, kurie ir organizuoja gamtosauginės problemos sprendimą ir vykdo sprendimo kontrolę.

Ačiū, kad padedate saugoti gamtą!

Vardas, pavardė:


Jūsų el. pašto adresas:


Telefonas:

Pastaba: nurodžiusiems savo kontaktus, pranešime apie problemos sprendimo eigą

Problemos aprašymas:


Siunčiama problema.

Jūsų pranešimas užregistruotas sėkmingai!
Apie problemos sprendimo eigą būsite informuoti el. paštu. Eigą ir priimtus sprendimus taip pat galite sekti ir Maps.lt svetainėje. Jūsų pranešimo numeris:

Ačiū, kad esate neabejingi!

Pranešimo informacija

Pranešimo nr:


Data:


Pranešimas:


Statusas:


Atsakymas:

Komentarai

Vardas, pavardė:


Jūsų el. pašto adresas:


Telefonas:


Komentaras: